Playground by BHS
Playground by BHS

Dawno, dawno temu szefowie kuchni panowali jak bogowie, a goście oddawali hołd ich sztuce. Etykieta była sztywna, atmosfera przytłumiona, a zasłony ciężkie. Ludzie szeptali, a nie mówili, a większość potraw serwowano na białej porcelanie. Logo lub złoty rant talerzza były najbardziej ekscytującą cechą, którą ekscentrycy odważyli się użyć jeżeli chodzi o zastawę.
A potem międzynarodowa scena gastronomiczna doznała wstrząsu. Gastronomiczny "Wielki wybuch". Chęć profesjonalnego prezentowania żywności w nowy sposób - zwyczajnie ale niesamowicie ekscytująco. PLAYGROUND to czysta radość z eksperymentowania - deklaracja miłości do sztuki prezentacji potraw. Intuicyjny, pełen humoru i profesjonalny. W tym sensie PLAYGROUND wprowadza do gry rozrywkową i zróżnicowaną ofertę produktów, która jest regularnie aktualizowana. Łączy w sobie najnowsze trendy w prezentacji żywności z repertuarem ekscytujących, czasem odważnych akcesoriów i przedmiotów wykonanych z różnorodnych materiałów.
Kto kryje się za nazwą?
PLAYGROUND jest prowadzony przez zespół poszukiwaczy trendów, którzy stale rozbudowują arsenał PLAYGROUND. Nie siedzimy w cichym pokoju, ale podróżujemy po całym świecie. Zbieramy pomysły i zapraszamy renomowanych projektantów do tworzenia ekskluzywnych produktów dla PLAYGROUND. Nawiasem mówiąc, kochamy porcelanę! Uważamy jednak, że porcelana w połączeniu z innymi ciekawymi opcjami podawania zapewnia jeszcze bardziej rozrywkową obecność przy stole.
Prowadzimy PLAYGROUND z naszej bazy w Niemczech. Dokładniej, z Selb w Północnej Bawarii. Jesteśmy powiązani ze strukturą i siecią trzech największych na świecie profesjonalnych marek porcelany: Bauscher, Schönwald i Tafelstern. Korzystamy z ich kanałów sprzedaży, aby przedstawić koncepcję PLAYGROUND globalnej publiczności wraz ze zróżnicowaną i świeżą gamą nowych produktów i akcesoriów.
Nasze credo: "Działaj bez ograniczeń - po prostu spraw, żeby osiągnąć efekt WOW!"

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl